Nastolatki instrukcja obsługi cz.2 ⚙️

Warsztat dla rodziców: „Nastolatki. Instrukcja obsługi”, cz. 2. ⚙️

W miniony weekend rodzice uczniów klas VII-VIII wzięli udział w drugiej odsłonie warsztatów z serii „Nastolatki. Instrukcja obsługi” – prowadzonych przez naszą pedagog – Katarzyna Jopek Psychoterapeuta. 💙

Tym razem rozmawialiśmy i pracowaliśmy nad dwoma kluczowymi zagadnieniami na 'R’ – Relacjami i Rodzicielstwem. Uczestnicy warsztatów mieli okazję przyjrzeć się swojemu rodzicielstwu – przekonaniom i pomysłom na relacje z nastoletnimi dziećmi.

🏡 Kluczowymi zasobami naszego spotkania były: doświadczanie oraz poczucie wspólnoty ludzi, którzy mają te same trudności i potrzeby. Razem stwierdziliśmy, że to naprawdę budujące rozmawiać o tym, co ważne choć tak samo trudne, jak i piękne.

Kolejne – trzecie! warsztaty w już kwietniu.

Serdecznie zapraszamy! 🌼 #GaudeTeam

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: