Nasz absolwent dostał się na Oxfrod i Berkeley

Nasz absolwent dostał się na studia na Oxford i Berkeley! 💙

🚀 Historia Macieja – absolwenta pierwszego rocznika szkoły Gaudeamus na Bemowie to historia, jak z amerykańskiego filmu.
Maciej podążając za przewodnimi hasłami naszych szkół: Radość – Nauka – Pasja, dzięki swojej niezłomności i chęci odkrywania tego, co nieznane osiągnął cel i dostał się na studia na jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie – University of Oxford і UC Berkeley.

Nasi uczniowie mieli wczoraj przyjemność spotkać się z Maciejem, który opowiadał im o swojej drodze edukacyjnej zaszczepiając w nich przekonanie, że każdy z nich może spełniać swoje marzenia, a droga na szczyt zaczyna się od małego kroku – tu i teraz. 🌍

Podczas spotkania Maciej zaprezentował stworzony przez siebie i swojego przyjaciela start-up: Academy360, który oferuje holistyczną pomoc w procesie wyboru, rekrutacji i pozwala zmaksymalizować szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły.

Macieju, jesteśmy dumni! Życzymy Ci kolejnych sukcesów na Twojej edukacyjnej ścieżce. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nieraz o Tobie usłyszymy. 🙌🏻

Zdobywaj świat! 💙 #GaudeTeam

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи