Nasz absolwent dostał się na Oxfrod i Berkeley

Nasz absolwent dostał się na studia na Oxford i Berkeley! 💙

🚀 Historia Macieja – absolwenta pierwszego rocznika szkoły Gaudeamus na Bemowie to historia, jak z amerykańskiego filmu.
Maciej podążając za przewodnimi hasłami naszych szkół: Radość – Nauka – Pasja, dzięki swojej niezłomności i chęci odkrywania tego, co nieznane osiągnął cel i dostał się na studia na jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie – University of Oxford і UC Berkeley.

Nasi uczniowie mieli wczoraj przyjemność spotkać się z Maciejem, który opowiadał im o swojej drodze edukacyjnej zaszczepiając w nich przekonanie, że każdy z nich może spełniać swoje marzenia, a droga na szczyt zaczyna się od małego kroku – tu i teraz. 🌍

Podczas spotkania Maciej zaprezentował stworzony przez siebie i swojego przyjaciela start-up: Academy360, który oferuje holistyczną pomoc w procesie wyboru, rekrutacji i pozwala zmaksymalizować szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły.

Macieju, jesteśmy dumni! Życzymy Ci kolejnych sukcesów na Twojej edukacyjnej ścieżce. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nieraz o Tobie usłyszymy. 🙌🏻

Zdobywaj świat! 💙 #GaudeTeam

Більше новин:

Jesteśmy w Hiszpanii 🇪🇸

Nasze nauczycielki wróciły z Hiszpanii, gdzie uczestniczyły w Job Shadowing w ramach Erasmus+.   Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szkoły na Bemowie

Poznajemy hiszpański system edukacji 🇪🇸

Jesteśmy na Majorce!  Nasi uczniowie biorą udział w wyjątkowej przygodzie jaką jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce. Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiejętności językowych w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)