Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Skarpetki na dobre zagościły w naszej szkole. Klasa II wgryzła się w temat i omawiała Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Okazało się, że skarpetka może zostać aktorem, detektywem a nawet politykiem, i to takim, który zmienił świat na lepszy‼️ Od skarpetek doszliśmy do tematu szczęścia. Czym jest? Co nas uszczęśliwia? I wiecie co⁉️ Każdego z nas uszczęśliwia coś innego, ale znaleźliśmy coś co uszczęśliwia nas wszystkich równie mocno, a mianowicie: RODZINA i czas z nią spędzony.

Більше новин:

Turniej szachowy

IX Turniej Szachowy Szkół Gaudeamus

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni.” (Paul Morphy). Miło nam poinformować, że już 22 czerwca (sobota) w godz. 9:30-16:00

Jesteśmy w Hiszpanii 🇪🇸

Nasze nauczycielki wróciły z Hiszpanii, gdzie uczestniczyły w Job Shadowing w ramach Erasmus+.   Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szkoły na Bemowie

Poznajemy hiszpański system edukacji 🇪🇸

Jesteśmy na Majorce!  Nasi uczniowie biorą udział w wyjątkowej przygodzie jaką jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce. Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiejętności językowych w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: