Pan Piotr, człowiek renesansu: z cyklu „Poznaj naszych nauczycieli”

Pan Piotr, prawdziwy człowiek renesansu – z cyklu „Poznaj naszych nauczycieli.” 💙

Pan Piotr, którego w Gaudeamus w Józefosławiu wszyscy dobrze znają w naszej szkole, oprócz nauczania historii, prowadzi zajęcia z wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, religii i etyki.

👋🏻 Dodatkowo pełni funkcję wychowawcy klasy ósmej,jakby tego było mało, potrafi również z powodzeniem prowadzić lekcje geografii!

Przez lata pracy w naszej szkole dał się poznać, jako nauczyciel, który kieruje się złotą zasadą życia – czerpać z niego garściami, jednocześnie czyniąc dobro i inspirując innych do przekazywania tej pasji dalej. 🌳

Jest człowiekiem radosnym i zawsze uśmiechniętym, choć z humorem podkreśla, że czasem trzeba znieść odrobinę szaleństwa z jego strony, jak to jeden z antycznych pisarzy mawiał.

Lekcje z Panem Piotrem to nie tylko podróż w głąb historii, ale także ciekawa przygoda, bogata w życiowe przykłady oraz społeczne doświadczenia. 🏡

Poza pracą pedagogiczną, Pan Piotr jest zapalonym biegaczem i dumnie nazywa się właścicielem psa o imieniu Torch 🐕 , który jest przedstawicielem jednej z niesamowitych ras, basenji. To wierny przyjaciel, który dzielnie towarzyszy mu na biegowych ścieżkach.

Panie Piotrze, it’s good to have you! 💙 #GaudeTeam

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: