Planujemy kolejną wymianę uczniowską

Planujemy kolejną wymianę uczniowską, tym razem odwiedzimy piękną Chorwację! 🇭🇷

🍀 Dyrektor naszej szkoły na Bemowie – Pan Artur Stępniak wraz z koordynatorkami ds. Erasmus+ – Panią Olą i Panią Magdą byli w tym tygodniu na wizytacji przygotowawczej w Pokreni se za svijet koji ostaje – szkole, którą odwiedzimy w drugim semestrze trwającego roku szkolnego w ramach kolejnej wymiany uczniowskiej.

Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję poznać nauczycieli i dyrekcję 👋🏻, zobaczyliśmy placówkę oraz rozmawialiśmy o programie wymiany, by był atrakcyjny dla naszych uczniów i efektywnie rozwinął ich umiejętności społeczne, edukacyjne i językowe.

Już nie możemy doczekać się naszej kolejnej podróży! 💙

————————————————————————
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’#GaudeTeam

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи