Planujemy kolejną wymianę uczniowską

Planujemy kolejną wymianę uczniowską, tym razem odwiedzimy piękną Chorwację! 🇭🇷

🍀 Dyrektor naszej szkoły na Bemowie – Pan Artur Stępniak wraz z koordynatorkami ds. Erasmus+ – Panią Olą i Panią Magdą byli w tym tygodniu na wizytacji przygotowawczej w Pokreni se za svijet koji ostaje – szkole, którą odwiedzimy w drugim semestrze trwającego roku szkolnego w ramach kolejnej wymiany uczniowskiej.

Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję poznać nauczycieli i dyrekcję 👋🏻, zobaczyliśmy placówkę oraz rozmawialiśmy o programie wymiany, by był atrakcyjny dla naszych uczniów i efektywnie rozwinął ich umiejętności społeczne, edukacyjne i językowe.

Już nie możemy doczekać się naszej kolejnej podróży! 💙

————————————————————————
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’#GaudeTeam

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи