Pocztówka z Limassol w ramach Erasmus+

Między 26 a 30 czerwca 2023 roku nasi nauczyciele: pani Dominika, pani Joanna, pani Magdalena, pani Agnieszka i pan Adam uczestniczyli w szkoleniu English in Cyprus na Cyprze, w miejscowości Limassol.

Kurs pomógł nam rozwinąć nasze kompetencje językowe, które możemy wykorzystać w codziennej pracy z uczniami i rodzicami, pochodzącymi z różnych krajów Europy, a dodatkowo wprowadzać elementy dwujęzyczne na naszych lekcjach.

Dzięki efektywnej lekcji komunikacji możemy cieszyć się nowym słownictwem i poznanymi strukturami gramatycznymi, a co więcej, w trakcie szkolenia nawiązaliśmy relacje z wieloma nauczycielami z różnych krajów Europy, którzy stanowili nasze źródło inspiracji i wymiany doświadczeń.

Łącząc przyjemne z pożytecznym, korzystamy również ze słonecznej pogody, zachwycając się kulturą i historią tego pięknego regionu.
Powróciliśmy do szkoły pełni dobrej energii i pomysłów, które pomogą nam wesprzeć naszych uczniów w procesie edukacji dwujęzycznej.

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)