Podwójny mistrz Karate

Nasz uczeń – Łukasz zwyciężył w Pucharze Burmistrza Ursynowa w karate tradycyjnym… i to dwukrotnie! 🏆

Chwalimy się, bo sukcesami naszych uczniów wręcz trzeba! 💙 Nie wiemy, czy wiecie, ale w naszej szkole w Józefosławiu mamy bardzo utalentowanych adeptów Karate.

🥇 Uczeń klasy VIIa Łukasz zdobył pierwsze miejsce w konkurencji Kata (układ technik ataku i obrony), jak i Kumite (walka z przeciwnikiem) w Pucharze Burmistrza Ursynowa.

W zawodach brało udział ponad 150 dzieci 😮, więc Łukasz pokonał wielu innych zawodników w swojej kategorii w obu konkurencjach.

Łukaszu, życzymy kolejnych sukcesów, a rodzicom gratulujemy utalentowanego i wytrwałego w swoich postanowieniach syna! 💙

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)