Półkolonie z Gaudeamus 🌱

Bo my po prostu lubimy spędzać czas z naszymi uczniami, czyli półkolonie z Gaudeamus! 💙

🔍 Półkolonie w naszych szkołach to zawsze czas na wspólną zabawę z przyjaciółmi, eksperymentowanie, naukę podczas zajęć dodatkowych, które prowadzą nasi nauczyciele, ale również czas na aktywny odpoczynek!

My najbardzej lubimy zrelaksować się przy kreatywnej pracy plastycznej lub poeksperymentować, by odkrywać tajemnice otaczającego nas świata. 🌎

I choć półkolonie skończyły się w tamtym tygodniu, to już teraz chcemy Wam powiedzieć, że z niecierpliwoscią czekamy na powrót naszych uczniów do szkół.

Tymczasem wypoczywajcie i zdobywajcie słoneczne wspomnienia. ☀️

————————————————————————
Pozdrawiamy całą społeczność Gaudeamus! 👋🏻 #GaudeTeam

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи