Projekt „Żywe obrazy”

Zobaczcie fenomenalne prace naszych uczniów – wszystkie, bez wyjątku! 🎨

🖼 Projekt „Żywe obrazy”, w którym wzięli udział nasi uczniowie to forma rozwijania kreatywności dzieci i zainteresowania sztuką wśród młodzieży. Jego celem jest podjęcie próby autorskiej interpretacji wybranych dzieł malarskich.

Uczniowie wybierali najbliższy sercu i ekspresji obraz, przygotowywali ubrania, stylizacje i scenografię. 🎭

Następnie wykonywali zdjęcia w taki sposób, by malarski oryginał był jak najlepiej odtworzony!
Pomysł odtwarzania obrazów został zainicjowany przez Getty Museum w Los Angeles i jest skierowany do miłośników sztuki pięknej. 💙

Dzięki udziale w projekcie nasi uczniowie mogli nie tylko wyrazić siebie, ale także wykazać się kreatywnością oraz odwagą.
Efekt robi wrażenie! 🤩

Kinga Karczmarczyk, dziękujemy za inspirowanie naszych uczniów do działania. 😘

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)