Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W końcu! 💙 Nasi uczniowie wrócili do szkoły, a my z uśmiechem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. 👋🏻

Były uściski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrząc na Was jesteśmy pewni, że to będzie wspaniały czas – pełen wyzwań i ekscytujących przygód!

🌱 Mamy nadzieję, że pozytywne nastawienie na jutro już spakowane, mundurki wyprasowane czekają w szafie i jesteście gotowi, by rozpocząć kolejny rok nauki w naszych szkołach!

Побачимося пізніше! 🏡 #GaudeTeam

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: