Запишіться на індивідуальний день відкритих дверей

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W końcu! 💙 Nasi uczniowie wrócili do szkoły, a my z uśmiechem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. 👋🏻

Były uściski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrząc na Was jesteśmy pewni, że to będzie wspaniały czas – pełen wyzwań i ekscytujących przygód!

🌱 Mamy nadzieję, że pozytywne nastawienie na jutro już spakowane, mundurki wyprasowane czekają w szafie i jesteście gotowi, by rozpocząć kolejny rok nauki w naszych szkołach!

Побачимося пізніше! 🏡 #GaudeTeam

Більше новин:

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania! Wakacje to nie tylko odpoczynek ale również czas ciekawych i pełnych pasji wyzwań.  My jesteśmy pełni podziwu

Odwiedziliśmy Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwykłych historii, czyli piękne Ateny!  W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkolą się i rozwijają swoje

Kurs szkoleniowy na Malcie!

Między 31 lipca a 4 sierpnia nasi pracownicy: pani Agnieszka i pani Aneta uczestniczyli w szkoleniu językowym, zorganizowanym przez Maltalingua English Language School, który odbył się

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи