Układ szkieletowy człowieka

Układ szkieletowy człowieka to ostatni temat lekcji biologii w klasie VII

-Jak mówić o kościach, aby każdy wyobrażał sobie to samo?
-Które kości są szersze i dłuższe od swojej grubości?

Uczniowie zamiast sobie to wyobrażać mogli zobaczyć na żywo. Pani Aneta ucząca w naszej szkole min. biologii, zorganizowała praktyczne zajęcia zakładając taki oto strój.

Zgadzacie się z nami, że takie lekcje to petarda⁉️

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: