Walencja z Erasmus+

Między 17 a 22 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Marcin uczestniczył w szkoleniu Climate change and global citizenship education, które odbyło się w Hiszpanii, w Walencji.

Kurs miał na celu uświadomienie nam, jak istotne jest kształtowanie wśród uczniów aktywnych postaw obywatelskich i proekologicznych. Podczas zajęć uczestnicy debatowali o tym, jak zachęcać uczniów do wyrażania własnych poglądów i pomysłów, a także zastanawiali się, jak efektywniej można wykorzystywać podczas zajęć elementy krytycznego myślenia.

Prowadzący szkolenia w wyczerpujący sposób omówili perspektywy zróżnicowanego rozwoju, wykluczeń społecznych na całym świecie i naszych śladów ekologicznych na Ziemii. Uczestnicy szkolenia poznali innowacyjne metody, wspierające rozwój społeczny i świadomość ekologiczną uczniów, by w jak największym stopniu wpływać na zniwelowanie negatywnego wpływu człowieka na życie na Ziemii oraz by przekonać uczniów do tego, że każdy z nich może w realny sposób wpłynąć na swoje otoczenie.

Po powrocie do szkoły pan Marcin zorganizował szkolenie, w trakcie którego przedstawił naszym nauczycielom konkretne metody, pomagające zaangażować uczniów zarówno w życie szkolne, jak i w dbanie o naszą planetę.

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)