Walencja z Erasmus+

Między 17 a 22 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Marcin uczestniczył w szkoleniu Climate change and global citizenship education, które odbyło się w Hiszpanii, w Walencji.

Kurs miał na celu uświadomienie nam, jak istotne jest kształtowanie wśród uczniów aktywnych postaw obywatelskich i proekologicznych. Podczas zajęć uczestnicy debatowali o tym, jak zachęcać uczniów do wyrażania własnych poglądów i pomysłów, a także zastanawiali się, jak efektywniej można wykorzystywać podczas zajęć elementy krytycznego myślenia.

Prowadzący szkolenia w wyczerpujący sposób omówili perspektywy zróżnicowanego rozwoju, wykluczeń społecznych na całym świecie i naszych śladów ekologicznych na Ziemii. Uczestnicy szkolenia poznali innowacyjne metody, wspierające rozwój społeczny i świadomość ekologiczną uczniów, by w jak największym stopniu wpływać na zniwelowanie negatywnego wpływu człowieka na życie na Ziemii oraz by przekonać uczniów do tego, że każdy z nich może w realny sposób wpłynąć na swoje otoczenie.

Po powrocie do szkoły pan Marcin zorganizował szkolenie, w trakcie którego przedstawił naszym nauczycielom konkretne metody, pomagające zaangażować uczniów zarówno w życie szkolne, jak i w dbanie o naszą planetę.

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)