Warsztat dla rodziców: „Nastolatki. Instrukcja obsługi.”

Warsztat dla rodziców: „Nastolatki. Instrukcja obsługi”. ⚙️

W miniony weekend rodzice uczniów klas VII-VIII wzięli udział w pierwszych warsztatach z serii „Nastolatki. Instrukcja obsługi” – prowadzonych przez naszą pedagog – Katarzyna Jopek Psychoterapeuta. 💙

🏡 Spotkaliśmy się, by rozwijać kompetencje wychowawcze, wymieniać doświadczeniami i uczyć o tym, co dzieje się w głowie każdego dojrzewającego, młodego człowieka.

Nasze spotkanie miało charakter warsztatowy, więc nie zabrakło doświadczeń i wzruszeń…

Bardzo budujące jest to, że rodzicom naszych uczniów naprawdę zależy na swoich nastolatkach. 🙌🏻 Wykazują to głębokim zaangażowaniem i dociekliwością, by lepiej rozumieć swoje dzieci.

Pierwsze spotkanie pozostawiło niedosyt, na szczęście przed nami kolejne inspirujące spotkania. Dziękujemy! 👋🏻 #GaudeTeam

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)