Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WAGA, JUŻ W TĄ NIEDZIELĘ – 31 stycznia ‼️
<3— 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy –<3
Kolejny raz w naszej Szkole zorganizowaliśmy Sztab WOŚP.
12 wolontariuszy wyruszy na kwestę uliczną na terenie Józefosławia i okolic.
Dziś nasi uczniowie wzięli udział w szkolnej licytacji WOŚPowych gadżetów i innych ciekawych przedmiotów.

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)