Запишіться на індивідуальний день відкритих дверей

Чудові результати наших учнів ЗНО 2021! Ми пишаємось тобою!!!

Ми пишаємося нашими учнями, які отримали вражаючі результати на цьогорічних іспитах за восьмий клас:

Студенти Gaudeamus Józefosław отримали середні бали:

• Польська мова 76% бал (середній результат у Польщі: 60%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 63,68%)
  • математика 76% балів (середній результат у Польщі: 47%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 52,36%)
  • Англійська мова 98% балів (середній результат у Польщі: 66%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 70,87%)

Студенти Gaudeamus Bemowo отримали середні бали:

• Польська мова 74% бал (середній результат у Польщі: 60%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 63,68%)
  • математика 69% балів (середній результат у Польщі: 47%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 52,36%)
  • Англійська мова 89% балів (середній результат у Польщі: 66%, середній результат у Мазовецькому воєводстві: 70,87%)

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!!!

Більше новин:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W końcu! Nasi uczniowie wrócili do szkoły, a my z uśmiechem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.  Były uściski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrząc na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania! Wakacje to nie tylko odpoczynek ale również czas ciekawych i pełnych pasji wyzwań.  My jesteśmy pełni podziwu

Odwiedziliśmy Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwykłych historii, czyli piękne Ateny!  W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkolą się i rozwijają swoje

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи