Wyniki egzaminu ósmoklasistów! 💙

Together, we can do better – przedstawiamy tegoroczne wyniki egzaminu ósmoklasistów! 💙

🙌🏻 Mówię, że nie ma edukacji bez relacji, ponieważ relacja nauczyciela z uczniami odgrywa kluczową rolę w procesie uczenia się. Wpływa na motywację uczniów, ich zaangażowanie, rozwój emocjonalny i intelektualny, a także pozwala budować poczucie własnej wartości.

Od początku naszej działalności celem nadrzędnym edukacji w szkołach Gaudeamus jest to, by uczniowie czerpali z nauki – radość i pasję. 🌱

Eksperymentowali, byli zafascynowani odkrywaniem i poznawali swoje mocne strony.
Oceny, czy wyniki z egzaminów, powinny być wypadkową budowania wspierającego środowiska, w którym uczniowie są akceptowani, mogą pytać i odpowiadać, uczyć się na swoich błędach, a także wyciągać wnioski z ważnych życiowych lekcji. 👋🏻

Właśnie dlatego bardzo cieszymy się z wyników egzaminu ósmoklasistów w naszych szkołach na Bemowie i w Józefosławiu w roku szkolnym 2022/2023!

🇬🇧 Jako szkoły dwujęzyczne szczególnie dumni jesteśmy z wyników z języka angielskiego, który jest wyższy od średniej krajowej aż o 30% w Gaudeamus na Bemowie i o 31% w Gaudeamus w Józefosławiu!

Brawo wy! 💪🏻

————————————————————————
Gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, a także dziękujemy naszym nauczycielom przedmiotowym i wychowawcom klas ósmych. Good job! 💙 #GaudeTeam

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: