Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 👋🏻

💙 To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w szkołach Gaudeamus. 👋🏻

#GaudeTeam aż trudno w to uwierzyć, że za Nami już kolejny rok szkolny!

🌱 Chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów i uczennic – ich rozwoju, zaangażowania, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i każdej próby radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Wielkie ukłony i podziękowania należą się naszym nauczycielom – za Wasze zaangażowanie i niezmierzone nakłady energii. Po raz kolejny utwierdziliście Nas w przekonaniu, że to dzięki Wam w naszych szkołach gości – Radość – Nauka – Pasja. 👏🏻

🌱 Dziękujemy również wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. Macie w domach genialnych młodych ludzi, którzy dają nadzieję na lepsze jutro.

To właśnie dzięki Wam, naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, wiemy, że RAZEM NAM SIĘ UDA 💪🏻

————————————————————————
Wspaniałych wakacji dla całego #GaudeTeam!

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)

Англійська 90% балів (середній бал у Польщі: 67%, середній бал у Варшаві: 72%)