Żegnamy naszych ósmoklasistów! 💙

💙 Żegnamy się z naszymi ósmoklasistami! 😔👋🏻

Trudno w to uwierzyć, ale Ci wspaniali, młodzi ludzie, których widzicie na zdjęciach po 8 latach wspólnej przygody opuścili mury naszych szkół… 😢

Ten czas, kiedy wszyscy zbierają się w jednej sali ze świadomością, że to ostatnie chwile, kiedy jesteśmy razem pełniąc role – uczniów i nauczycieli – jest za każdym razem tak samo trudny.

Kochani, razem z Wami przeżyliśmy wiele niezapomnianych chwil, które zostaną z Nami do końca świata i o jeden dzień dłużej! Relacje i przyjaźnie, które zostały zbudowane w ciągu tych ośmiu lat to coś, czego nikt nam nie zabierze. 🌱

Razem doświadczaliśmy, uczyliśmy się na swoich błędach, cieszyliśmy sukcesami i wzajemnie wspieraliśmy.

Razem śmialiśmy się, płakaliśmy, czasami denerwowaliśmy, ale zawsze okazywaliśmy sobie szacunek i staraliśmy – wspólnie znaleźć rozwiązanie.

🙌🏻 Teraz stoicie na progu nowego rozdziału w Waszym życiu, gotowi rozpocząć przygodę z liceum. To etap, który jeszcze bardziej zbliży Was do dorosłości i samodzielności.

Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi! Pamiętajcie o tym w momentach, w których będziecie odnosić sukcesy – te małe i duże, ale również w momentach, kiedy zdarzy Wam się zwątpić, przeżywać trudne chwile.

Jako nauczyciele i Wasi przyjaciele jesteśmy z Was ogromnie dumni, a zarazem wdzięczni, że mogliśmy wspólnie z Wami uczyć się, rozwijać i patrzeć jak dojrzewacie!

Zawsze jesteście mile widziani w naszych szkołach, w swoim Gaudeamusie. 🏡

——————————————————————
Wasi nauczyciele z #GaudeTeam 💙

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи