Układ szkieletowy człowieka

Układ szkieletowy człowieka to ostatni temat lekcji biologii w klasie VII

-Jak mówić o kościach, aby każdy wyobrażał sobie to samo?
-Które kości są szersze i dłuższe od swojej grubości?

Uczniowie zamiast sobie to wyobrażać mogli zobaczyć na żywo. Pani Aneta ucząca w naszej szkole min. biologii, zorganizowała praktyczne zajęcia zakładając taki oto strój.

Zgadzacie się z nami, że takie lekcje to petarda⁉️

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław