Układ szkieletowy człowieka

Układ szkieletowy człowieka to ostatni temat lekcji biologii w klasie VII

-Jak mówić o kościach, aby każdy wyobrażał sobie to samo?
-Które kości są szersze i dłuższe od swojej grubości?

Uczniowie zamiast sobie to wyobrażać mogli zobaczyć na żywo. Pani Aneta ucząca w naszej szkole min. biologii, zorganizowała praktyczne zajęcia zakładając taki oto strój.

Zgadzacie się z nami, że takie lekcje to petarda⁉️

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: