Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WAGA, JUŻ W TĄ NIEDZIELĘ – 31 stycznia ‼️
<3— 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy –<3
Kolejny raz w naszej Szkole zorganizowaliśmy Sztab WOŚP.
12 wolontariuszy wyruszy na kwestę uliczną na terenie Józefosławia i okolic.
Dziś nasi uczniowie wzięli udział w szkolnej licytacji WOŚPowych gadżetów i innych ciekawych przedmiotów.

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław