Wizyta nauczycieli z ukraińskich szkół

Uważamy, że obowiązkiem nauczycieli jest współpraca, a także wymiana doświadczeniami i metodami nauczania z myślą o rozwoju edukacyjnym i emocjonalnym uczniów.

Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że w naszej szkole mogliśmy gościć grono pedagogiczne z dwóch szkół podstawowych ze Lwowa i zaprezentować im, jak w praktyce wyglądają nasze dwujęzyczne zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem elementów oceniania kształtującego.

Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy okazać im wsparcie, naszą solidarność i dać nadzieję, że ukraińskie dzieci w niedalekiej przyszłości również będą miały możliwość powrotu do edukacji w trybie stacjonarnym.

Kochani, dziękujemy za odwiedziny – to na pewno dopiero początek naszej współpracy. Mamy nadzieję, że my również będziemy mieli szansę odwiedzić Wasze szkoły, oby jak najszybciej!

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław