Wizyta uczniów z Barcelony

Spacer warszawskimi ulicami z przyjaciółmi z Barcelony! 💙

Podobno zamiana słonecznej Barcelony na zimową Warszawę wcale nie jest taka straszna, gdy rozgrzewa Cię uśmiech uczniów z Gaudeamus.

Naszą szkołę na Bemowie przez kilka następnych dni będą gościć swoich rówieśników z Katalonii w ramach programu Erasmus+. 🫶🏻
Pierwszy dzień ich odwiedzin poświeciliśmy na zwiedzanie naszej pięknej stolicy i opowieści o legendach, które tworzą naszą kulturę. 👑

🇵🇱 Nasza Warszawa to piękne miasto posiadające wspaniałą historyczną przeszłość, którą powinniśmy dzielić się ze wszystkimi odwiedzającymi naszą ojczyznę.

———————————————————
A w przyjacielskiej atmosferze zimno nam niestraszne! 👋🏻 #GaudeTeam

’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo