Wspaniałe wyniki naszych uczniów z EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY 2021! Jesteśmy z Was dumni!!!

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zdobyli imponujące wyniki w tegorocznych egzaminach ósmoklasisty:

Uczniowie szkoły Gaudeamus Józefosław zdobyli średnio:

• język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 76% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 98% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Uczniowie szkoły Gaudeamus Bemowo zdobyli średnio:

• język polski 74% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 69% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 89% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Bardzo gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów!!!

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław