Wspaniałe wyniki naszych uczniów z EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY 2021! Jesteśmy z Was dumni!!!

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zdobyli imponujące wyniki w tegorocznych egzaminach ósmoklasisty:

Uczniowie szkoły Gaudeamus Józefosław zdobyli średnio:

• język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 76% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 98% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Uczniowie szkoły Gaudeamus Bemowo zdobyli średnio:

• język polski 74% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)
  • matematyka 69% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)
  • język angielski 89% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Bardzo gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów!!!

Więcej aktualności:

Jesteśmy w Rzymie 🇮🇹

Nasze nauczycielki są na kursie w Rzymie w ramach programu Erasmus+!   Miło nam poinformować, że Pani Ewa Gruszecka i Pani Jola Sonnenburg z naszej

Uczniowie w Barcelonie 🇪🇸

Podsumowanie Wymiany Uczniowskiej w Barcelonie 🇪🇸 Uczniowie Szkoły Gaudeamus na Bemowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wymianie uczniowskiej w Barcelonie, realizowanej w ramach programu

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Uczniowie szkoły Józefosław

Język polski 85.7%