Zapisz si臋 na indywidualny dzie艅 otwarty

Wyniki egzaminu 贸smoklasist贸w! 馃挋

Together, we can do better – przedstawiamy tegoroczne wyniki egzaminu 贸smoklasist贸w! 馃挋
馃檶馃徎 M贸wi臋, 偶e nie ma edukacji bez relacji, poniewa偶 relacja nauczyciela z uczniami odgrywa kluczow膮 rol臋 w procesie uczenia si臋. Wp艂ywa na motywacj臋 uczni贸w, ich zaanga偶owanie, rozw贸j emocjonalny i intelektualny, a tak偶e pozwala budowa膰 poczucie w艂asnej warto艣ci.
Od pocz膮tku naszej dzia艂alno艣ci celem nadrz臋dnym edukacji w szko艂ach Gaudeamus jest to, by uczniowie czerpali z nauki – rado艣膰 i pasj臋. 馃尡
Eksperymentowali, byli zafascynowani odkrywaniem i poznawali swoje mocne strony.
Oceny, czy wyniki z egzamin贸w, powinny by膰 wypadkow膮 budowania wspieraj膮cego 艣rodowiska, w kt贸rym uczniowie s膮 akceptowani, mog膮 pyta膰 i odpowiada膰, uczy膰 si臋 na swoich b艂臋dach, a tak偶e wyci膮ga膰 wnioski z wa偶nych 偶yciowych lekcji. 馃憢馃徎
W艂a艣nie dlatego bardzo cieszymy si臋 z wynik贸w egzaminu 贸smoklasist贸w w naszych szko艂ach na Bemowie i w J贸zefos艂awiu w roku szkolnym 2022/2023!
馃嚞馃嚙 Jako szko艂y dwuj臋zyczne szczeg贸lnie dumni jeste艣my z wynik贸w z j臋zyka angielskiego, kt贸ry jest wy偶szy od 艣redniej krajowej a偶 o 30% w Gaudeamus na Bemowie i o 31% w Gaudeamus w J贸zefos艂awiu!
Brawo wy! 馃挭馃徎
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, a tak偶e dzi臋kujemy naszym nauczycielom przedmiotowym i wychowawcom klas 贸smych. Good job! 馃挋 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Rozpocz臋cie roku szkolnego 2023/2024

W ko艅cu! Nasi uczniowie wr贸cili do szko艂y, a my z u艣miechem rozpocz臋li艣my nowy rok szkolny 2023/2024. 聽By艂y u艣ciski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrz膮c na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania!聽Wakacje to nie tylko odpoczynek ale r贸wnie偶 czas ciekawych i pe艂nych pasji wyzwa艅.聽 My jeste艣my pe艂ni podziwu

Odwiedzili艣my Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwyk艂ych historii, czyli pi臋kne Ateny! 聽W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkol膮 si臋 i rozwijaj膮 swoje

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 76% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 96% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo