Wystawa IPN „Lotnicy – wojna w przestworzach”

IPN – „Lotnicy – wojna w przestworzach”, czyli interaktywna lekcja historii. ✈️

🔍 Nasi uczniowie mieli ostatnio okazję wziąć udział w niezwykłej podróży edukacyjnej. W ramach wycieczki do Instytut Pamięci Narodowej zwiedziliśmy fascynującą wystawę poświęconą polskim lotnikom.

Ekspozycja „Lotnicy Wojna w Przestworzach” 🛩 pozwoliła nam przenieść się w świat odwagi i poświęcenia, odkrywając historię polskich bohaterów, którzy służyli w powietrzu podczas II wojny światowej. 📜

Podczas wycieczki poznaliśmy prawdziwe wydarzenia oraz postaci polskich lotników, którzy stanęli do walki w obronie naszej Ojczyzny.

Dodatkowo mogliśmy „przenieść się” do historycznych czasów poprzez interaktywną grę przygodową, która łączy elementy zręcznościowe i zagadki logiczne. 🧠

Serdecznie polecamy! 💙 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)