Zajęcia fakultatywne

Bogata oferta zajęć fakultatywnych pozwala na rozwijanie indywidualnych predyspozycji i talentów każdego ucznia. Zajęcia fakultatywne są dodatkowo płatne. W pierwszej połowie września szkoła nieodpłatnie daje dzieciom możliwość wzięcia udziału w zajęciach pilotażowych. Kadra pedagogiczna i instruktorzy służą radą w zakresie wyboru aktywności zgodnej z profilem dominującej inteligencji oraz uzdolnieniami uczniów.

• Uczniowie mogą korzystać z zajęć dodatkowych fakultatywnych po złożeniu przez rodziców pisemnej deklaracji.
  • Deklaracje podpisywane są na każdy semestr.
  • W miesiącu, w którym przypadają ferie zimowe (2 tygodnie), opłata za wybrany pakiet wynosi połowę stawki miesięcznej.
  • Uruchomienie każdych zajęć dodatkowych następuje w momencie utworzenia się grupy minimum 6-osobowej.

Zajęcia fakultatywne  - Gaudeamus Bemowo:

• Akademia sztuk pięknych
  • Ceramika
  • Młody Einstein
  • Koszykówka
  • Akrobatyka
  • Szermierka
  • Akademia trików piłkarskich
  • Football Academy
  • Karate
  • Akademia Golfa Gaudeamus

Zajęcia fakultatywne  - Gaudeamus Józefosław: