Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, z ich wytrwałości i zaangażowania. Dziś pierwszy raz nasza szkołę opuścili absolwenci klas 8. To było wspaniałe, pełne wrażeń, wyzwań, cudownych wspomnień i wielu sukcesów 8 lat. Ten rok był inny niż wszystkie. Wiele wyzwań i zmian, ale to na szczęście już za Nami, a przed Nami piękne chwile, w których jeszcze niejednokrotnie pokażemy, na co nas stać! Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. To dla Nas bardzo ważne! Teraz z całego serca życzymy Wam cudownych, bezpiecznych i słonecznych wakacji i przede wszystkim odpoczynku od komputerów. Do zobaczenia 1 września!!

X Turniej Szachowy Szkół Gaudeamus
Miło nam poinformować, że już 20 czerwca 2026r. (sobota) w godz. 9:45-16:00 odbędzie się X Turniej Szachowy Dwujęzycznych Szkół Gaudeamus. Serdecznie zapraszamy uczniów i absolwentów


