Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, z ich wytrwałości i zaangażowania. Dziś pierwszy raz nasza szkołę opuścili absolwenci klas 8. To było wspaniałe, pełne wrażeń, wyzwań, cudownych wspomnień i wielu sukcesów 8 lat. Ten rok był inny niż wszystkie. Wiele wyzwań i zmian, ale to na szczęście już za Nami, a przed Nami piękne chwile, w których jeszcze niejednokrotnie pokażemy, na co nas stać! Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. To dla Nas bardzo ważne! Teraz z całego serca życzymy Wam cudownych, bezpiecznych i słonecznych wakacji i przede wszystkim odpoczynku od komputerów. Do zobaczenia 1 września!!

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)