Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, z ich wytrwałości i zaangażowania. Dziś pierwszy raz nasza szkołę opuścili absolwenci klas 8. To było wspaniałe, pełne wrażeń, wyzwań, cudownych wspomnień i wielu sukcesów 8 lat. Ten rok był inny niż wszystkie. Wiele wyzwań i zmian, ale to na szczęście już za Nami, a przed Nami piękne chwile, w których jeszcze niejednokrotnie pokażemy, na co nas stać! Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. To dla Nas bardzo ważne! Teraz z całego serca życzymy Wam cudownych, bezpiecznych i słonecznych wakacji i przede wszystkim odpoczynku od komputerów. Do zobaczenia 1 września!!

Więcej aktualności:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)