Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.
Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.
Chcielibyśmy również podziękować naszym nauczycielom za Wasze zaangażowanie. Pamiętajcie, że to dzięki Wam w naszych szkołach na co dzień gości Radość – Nauka – Pasja.

To był rok pełen wyzwań i zmian.

Rok, w którym po dwóch latach wróciliśmy do nauki stacjonarnej i mogliśmy ponownie być razem – uczyć się, doświadczać i wzajemnie wspierać.
Dziękujemy również wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie.
To właśnie dzięki Wam, naszym uczniom i nauczycielom, wiemy, że RAZEM NAM SIĘ UDA.

Wspaniałych wakacji dla całego zespołu!  #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Piknik Rodzinny Józefosław

Sprawdźcie, jak bawiliśmy się podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus w Józefosławiu!  Czy wy też uważacie, że w dobrym towarzystwie można bawić się nawet mimo deszczu

Wizyta nauczycieli z ukraińskich szkół