Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 👋🏻

💙 To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w szkołach Gaudeamus. 👋🏻

#GaudeTeam aż trudno w to uwierzyć, że za Nami już kolejny rok szkolny!

🌱 Chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów i uczennic – ich rozwoju, zaangażowania, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i każdej próby radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Wielkie ukłony i podziękowania należą się naszym nauczycielom – za Wasze zaangażowanie i niezmierzone nakłady energii. Po raz kolejny utwierdziliście Nas w przekonaniu, że to dzięki Wam w naszych szkołach gości – Radość – Nauka – Pasja. 👏🏻

🌱 Dziękujemy również wszystkim rodzicom – za Państwa pomoc, ciepłe słowa i wsparcie. Macie w domach genialnych młodych ludzi, którzy dają nadzieję na lepsze jutro.

To właśnie dzięki Wam, naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, wiemy, że RAZEM NAM SIĘ UDA 💪🏻

————————————————————————
Wspaniałych wakacji dla całego #GaudeTeam!

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)