Zapraszamy do Gaudeamus! Ostatnie wolne miejsca w dwujęzycznych klasach I na rok szkolny 2021/2022!

Nasz uśmiechnięty Pan dyrektor przypomina, że prowadzimy II etap rekrutacji do klas pierwszych o PROFILU DWUJĘZYCZNYM rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2021/2022!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szczegółów dotyczących procesu rekrutacji prosimy Cię o wysłanie wiadomości na:

– bemowo@szkola-gaudeamus.pl

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:

– 733 363 303

Życzymy pięknego dnia!

#GaudeTeam

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷