Gaudeamus

Zdrowy aktywny styl życia

Mamy świadomość, że aktywność fizyczna to bardzo istotny element rozwoju dziecka. Dlatego zależy nam, aby nasi uczniowie mieli dużą ilość ruchu, aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu, brali udział w zajęciach sportowych i grach zespołowych. 

W Gaudeamus zapewniamy profesjonalne zaplecze sportowe. Uczniowie podczas lekcji wychowania fizycznego, ruchowych zajęć pozalekcyjnych, przerw rekreacyjnych mogą korzystać z dużego boiska sportowego, placu zabaw, ścieżki zdrowia oraz dużej, nowocześnie wyposażonej sali gimnastycznej przystosowanej do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Chcemy, by nasi uczniowie wyrośli na ludzi aktywnych, wysportowanych i zdrowych, dlatego dokładamy starań, by stworzyć im do tego jak najlepsze warunki.
Oprócz lekcji wychowania fizycznego proponujemy naszym uczniom szeroki wybór sportowych zajęć dodatkowych

Gaudeamus

Zdrowy aktywny styl życia

Mamy świadomość, że aktywność fizyczna to bardzo istotny element rozwoju dziecka. Dlatego zależy nam, aby nasi uczniowie mieli dużą ilość ruchu, aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu, brali udział w zajęciach sportowych i grach zespołowych.

W Gaudeamus zapewniamy profesjonalne zaplecze sportowe. Uczniowie podczas lekcji wychowania fizycznego, ruchowych zajęć pozalekcyjnych, przerw rekreacyjnych mogą korzystać z dużego boiska sportowego, placu zabaw, ścieżki zdrowia oraz dużej, nowocześnie wyposażonej sali gimnastycznej przystosowanej do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. Chcemy, by nasi uczniowie wyrośli na ludzi aktywnych, wysportowanych i zdrowych, dlatego dokładamy starań, by stworzyć im do tego jak najlepsze warunki.
Oprócz lekcji wychowania fizycznego proponujemy naszym uczniom szeroki wybór sportowych zajęć dodatkowych.

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 74% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)

Matematyka 69% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)

Język angielski 89% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)

Matematyka 76% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)

Język angielski 98% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)