Zapisz si臋 na indywidualny dzie艅 otwarty

呕egnamy naszych 贸smoklasist贸w! 馃挋

馃挋 呕egnamy si臋 z naszymi 贸smoklasistami! 馃様馃憢馃徎
Trudno w to uwierzy膰, ale Ci wspaniali, m艂odzi ludzie, kt贸rych widzicie na zdj臋ciach po 8 latach wsp贸lnej przygody opu艣cili mury naszych szk贸艂… 馃槩
Ten czas, kiedy wszyscy zbieraj膮 si臋 w jednej sali ze 艣wiadomo艣ci膮, 偶e to ostatnie chwile, kiedy jeste艣my razem pe艂ni膮c role – uczni贸w i nauczycieli – jest za ka偶dym razem tak samo trudny.
Kochani, razem z Wami prze偶yli艣my wiele niezapomnianych chwil, kt贸re zostan膮 z Nami do ko艅ca 艣wiata i o jeden dzie艅 d艂u偶ej! Relacje i przyja藕nie, kt贸re zosta艂y zbudowane w ci膮gu tych o艣miu lat to co艣, czego nikt nam nie zabierze. 馃尡
Razem do艣wiadczali艣my, uczyli艣my si臋 na swoich b艂臋dach, cieszyli艣my sukcesami i wzajemnie wspierali艣my.
Razem 艣miali艣my si臋, p艂akali艣my, czasami denerwowali艣my, ale zawsze okazywali艣my sobie szacunek i starali艣my – wsp贸lnie znale藕膰 rozwi膮zanie.
馃檶馃徎 Teraz stoicie na progu nowego rozdzia艂u w Waszym 偶yciu, gotowi rozpocz膮膰 przygod臋 z liceum. To etap, kt贸ry jeszcze bardziej zbli偶y Was do doros艂o艣ci i samodzielno艣ci.
Pami臋tajcie, 偶e jeste艣cie wyj膮tkowi! Pami臋tajcie o tym w momentach, w kt贸rych b臋dziecie odnosi膰 sukcesy – te ma艂e i du偶e, ale r贸wnie偶 w momentach, kiedy zdarzy Wam si臋 zw膮tpi膰, prze偶ywa膰 trudne chwile.
Jako nauczyciele i Wasi przyjaciele jeste艣my z Was ogromnie dumni, a zarazem wdzi臋czni, 偶e mogli艣my wsp贸lnie z Wami uczy膰 si臋, rozwija膰 i patrze膰 jak dojrzewacie!
Zawsze jeste艣cie mile widziani w naszych szko艂ach, w swoim Gaudeamusie. 馃彙
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Wasi nauczyciele z #GaudeTeam 馃挋

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Rozpocz臋cie roku szkolnego 2023/2024

W ko艅cu! Nasi uczniowie wr贸cili do szko艂y, a my z u艣miechem rozpocz臋li艣my nowy rok szkolny 2023/2024. 聽By艂y u艣ciski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrz膮c na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania!聽Wakacje to nie tylko odpoczynek ale r贸wnie偶 czas ciekawych i pe艂nych pasji wyzwa艅.聽 My jeste艣my pe艂ni podziwu

Odwiedzili艣my Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwyk艂ych historii, czyli pi臋kne Ateny! 聽W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkol膮 si臋 i rozwijaj膮 swoje

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 76% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 96% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo