Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Zwiedzamy Sejm 馃嚨馃嚤

Nasi uczniowie odwiedzili Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. 馃嚨馃嚤
Wizyta w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej by艂a dla nas bez w膮tpienia wyj膮tkowym do艣wiadczeniem spo艂ecznym i edukacyjnym, kt贸re znacznie poszerzy艂o nasz膮 wiedz臋 na temat funkcjonowania polskiego systemu parlamentarnego.
Nasi uczniowie mieli okazj臋 z bliska obserwowa膰 prac臋 parlamentu, uczestniczy膰 w posiedzeniu Sejmu i plenarnych debatach. 馃棧锔
Taka forma nauki, jest t膮 kt贸r膮 lubimy najbardziej 馃挋 – praktyczna lekcja historii i demokracji, podczas kt贸rej uczniowie mogli zobaczy膰, jak funkcjonuje proces legislacyjny i jakie s膮 zasady parlamentaryzmu.
Takie do艣wiadczenie z pewno艣ci膮 poszerza horyzonty wiedzy m艂odzie偶y, ale r贸wnie偶 kszta艂tuje 艣wiadomo艣膰 obywatelsk膮, zach臋caj膮c do aktywnego uczestnictwa w 偶yciu spo艂ecznym i politycznym kraju. 馃檶馃徎

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)